"همه برای ایران" ویژه برنامه رادیو زیارت در شب مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و تیم آمریکا

,یژه برنامه زنده "همه برای ایران" به انعکاس حال و هوای اماکن زیارتی بویژه حرم مطهر امام رضا علیه السلام در لحظات بازی ایران و آمریکا و تعابیر هم میهنان از وحدت ملی می پردازد.

1401/09/08
|
20:32

به گزارش رادیو زیارت ویژه برنامه زنده "همه برای ایران" به انعکاس حال و هوای اماکن زیارتی بویژه حرم مطهر امام رضا علیه السلام در لحظات بازی ایران و آمریکا و تعابیر هم میهنان از وحدت ملی می پردازد. این ویژه برنامه که به صورت جنگ رادیویی و زنده از شبکه رادیویی زیارت پخش میشود ضمن ارائه تاریخچه ای از مسابقات ورزشی بویژه فوتبال ایران با آمریکا و حواشی و نکات کمتر پرداخته شده از این دیدار، تلاش می کند اتحاد، همدلی و وحدت را در گذر از مقاطع مختلف کشور بررسی نماید. "همه برای ایران" به تهیه کنندگی مهدیه دولت نیا و با اجرای میثم مسرور و سید مهران کاظمی تلاش می کند لحظات شاد و خاطره انگیزی را از بازی ایران و آمریکا به نمایش بگذارد. در این برنامه ارتباط تلفنی با سایر اماکن زیارتی و همچنین گزارش های متنوع وحید اسدی گزارشگر این رادیو از حرم مطهر امام رضا علیه السلام رنگ و لعاب خاصی به این برنامه خواهد داد. همچنین در ویژه برنامه "همه برای ایران" از لحظات حساس بازی بین دو تیم نیز گزارش هایی ارائه خواهد شد.
"همه برای ایران" از ساعت 21:30 دقیقه از استودیوصبای این شبکه پخش خواهد شد.
هموطنان عزیز و مخاطبان از سراسر کشور می توانند احساسات و پیام های خود را درباره تیم ملی ایران با این برنامه از طریق تلفن به شماره 05132217250 و 05132217251 و یا پیامک شماره 300008888 در میان بگذارند.

دسترسی سریع